Universiada

Mamy przyjemność zaprosić Państwa Szkołę do udziału w I edycji nowatorskiego konkursu naukowego dla dzieci i młodzieży UNIVERSIADA!

UNIVERSIADA dla młodych naukowców!

Proponujemy uczniom udział w wyjątkowym wydarzeniu, jakim będzie konkurs UNVERSIADA, w którym zespoły młodych naukowców, pod okiem swoich dorosłych opiekunów grup, zmierzą się ze sobą realizując projekty naukowe.

Chcemy pokazać uczniom starszych klas szkół podstawowych, że nauka jest fascynująca i zachęcić ich do studiowania kierunków ścisłych.

Korzyścią dla wszystkich dzieci biorących udział w projekcie będzie rozwój twórczego myślenia, zdobycie wiedzy z wielu obszarów, umiejętność planowania i prowadzenia badań oraz analizy wyników, a także trening współpracy zespołowej, organizacji i zarządzania czasem. Zwycięskie zespoły otrzymają dodatkowo atrakcyjne nagrody.

Zespoły będą rejestrować swój udział na stronie internetowej konkursu oraz przesyłać plany swoich projektów do 31 października 2021r.

Zespoły zakwalifikowane do dalszego etapu, na podstawie oceny planów projektów, przygotują i przeprowadzą swoje badania naukowe. Ich rezultaty przedstawią podczas Gali Finałowej do końca Styczeń 2022r.

Profesjonalni sędziowie, w rolę których wcielą się profesorowie Uniwersytetu Wrocławskiego, wybiorą zwycięzców.

W tym roku tematem przewodnim jest CHEMIA, oznacza to, że każdy projekt badawczy, biorący udział w konkursie, musi w jakiś sposób nawiązywać do tej dziedziny.

Plan wydarzeń

Etap 1

31 października 2021

Termin rejestracji i składania planów projektów

Etap 2

14 stycznia 2021

Termin składania prezentacji projektowych

Etap 3

styczeń 2022 *

Finał Uniwersjada, Gala Finałowa

* do ogłoszenia


To będzie wyjątkowe wydarzenie w świecie nauki i edukacji we Wrocławiu!

Dołącz do nas i stań się jego częścią.

Zapraszamy!

Plakat projektu do pobrania.

PPG

Zapraszamy do kontaktu universiada@omniveda.com

Używamy plików cookie na tej stronie w celu świadczenia usług i analizy ruchu. Przeglądając tę witrynę, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji tutaj.
cancel
helpline kroužky

W czym możemy pomóc?

Nie udało się przesłać formularza zgłoszeniowego? W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.:

Email: plinfo@omniveda.com